Kurumsal

Kurumsal

Kurumsal

İnsanların yaşamlarını sürdürebilmeleri, sağlıklarını koruyabilmeleri için temel unsur beslenmedir. İnsanlar doğru ve düzenli beslendiklerinde verimli olabilirler. Bu nedenle bütün dünyada gıda, tarım ve hayvancılığın önemi her geçen gün artmaktadır. Ülkemizde de sorunları olmasına rağmen tarım ve hayvancılık her geçen gün gelişmektedir. Tarımda; yeni ekim dikim teknikleri, organik tarım, gübreleme teknikleri,organik gübre kullanımı, Hayvancılıkta; yeni besleme ve yetiştirme teknikleri ile sektörümüz her geçen gün büyümekte ve toplumumuza sağlıklı ürünler sunmaktadır.

Promar Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi tarım sektörümüz içerisinde yerini almış bir kuruluştur. Kaliteli ithal veya yerli yem hammaddeleri tedariki ve üretimiyle türkiyenin bütün bölgelerine hizmet vermektedir. Promar Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş ; 2003 Yılında faaliyetine başlamıştır. Firmamız Türkiye genelinde hammadde tedarikçisidir.Yem sektöründe Türkiye'nin önde gelen tedarikçilerinden olan Promar Gıda A.Ş, Uluslararası ve Yurtiçi ticari tecrübesi sayesinde, kaliteden ödün vermeden uygun fiyatla hammadde tedarik edebilmektedir.

Promar Gıda San.Tic A.Ş, İzmir , İstanbul ve Ankara  ofislerinde hizmet vermekte olup ayrıca Kocaeli Körfez Rota Limanı ve İzmir Kemalpaşada bulunan tam yağlı soya tesislerinde de tam yağlı soya üretimi yapmaktadır.

Misyonumuz

Sektörde kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek etkili ve ekonomik hizmet vermek ve ihtiyacınız olan ürünleri hizmetinize sunmaktır.

Vizyonumuz

Kalite ve üstün hizmet anlayışı ile fark yaratan öncü bir kuruluş olmaktır.

Hedefimiz

Hammadde, ürün ve sistem kalitesinde mükemmele ulaşmak için yurtiçi ve yurtdışı tüm tedarikçilerimiz ve tüm çalışanlarımızdan en üstün performansı talep ederek vizyonumuza ulaşma yolunda çalışmaktır.