Promar Tarımsal Ürünler Dış Tic. ve San. A.Ş.

Promar Tarımsal Ürünler Dış Tic. ve San. A.Ş.

Promar Tarımsal Ürünler Dış Tic. ve San. A.Ş.

İthalat ve ihracat faaliyetlerinde bulunmak amacıyla Gıda ve Yem sektörünün Türkiye’deki lider kuruluşlarından biri olan Promar Gıda San. ve Tic. A.Ş. ortaklığıyla 2014 senesinde İstanbul’da kurulmuştur.

Ağırlıklı olarak Rusya, Ukrayna, Bulgaristan gibi ülkelerden ithalat yapmakta olup, Ortadoğu ülkelerine ihracat gerçekleştirmekteyiz. İthal edilen ürünler Türkiye’nin her bölgesine sürekli olarak tedarik edilebilmektedir.

Soya fasulyesi, Soya fasulyesi Küspesi, Tam Yağlı Soya, Ayçiçek küspesi, Buğday kepeği, Mısır, Palm Yağı firmamızın ticaretine konu olan başlıca ürünlerdir. Firmamız ithal ettiği yağlı tohumların bir kısmını iç piyasaya doğrudan satıp, bir kısmını da çeşitli tesislerde işleyerek iç piyasaya dağıtımını sağlamaktadır. Ayrıca iştiraklerimizden olan Promar Gıda San. ve Tic. A.Ş.’nin de ithal hammadde ihtiyacının bir kısmı firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Kalite ve sürekli müşteri memnuniyeti esaslı çalışan Promar Tarımsal Ürünler Dış Tic.ve San.A.Ş., gerek dış ticaret gerek yurtiçi piyasa deneyimi olan ticaret ve operasyon ekibiyle Gıda ve Yem sektörünün öncü firmalarından olmayı hedeflemiştir.

Promar Tarımsal