Hakkımızda

 

İnsanların yaşamlarını sürdürebilmeleri, sağlıklarını koruyabilmeleri  için temel unsur beslenmedir. İnsanlar doğru ve düzenli beslendiklerinde verimli olabilirler. Bu nedenle bütün dünyada gıda, tarım ve hayvancılığın  önemi her geçen gün artmaktadır.

Ülkemizde de sorunları olmasına rağmen tarım ve hayvancılık her geçen gün gelişmektedir. Tarımda; yeni ekim dikim teknikleri, organik tarım, gübreleme teknikleri,organik gübre kullanımı, Hayvancılıkta; yeni besleme ve yetiştirme teknikleri ile sektörümüz her geçen gün büyümekte ve toplumumuza sağlıklı ürünler sunmaktadır.

Promar Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi  tarım sektörümüz içerisinde yerini almış bir kuruluştur. Kaliteli ithal veya yerli yem hammaddeleri tedariki ve üretimi, un sektörüne istenen kalitede yerli ve ithal buğday tedariki ile ilgili işletme ve kuruluşların hizmetinde ve yanındadır.

Promar Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş ; 2003 Yılında faaliyetine başlamıştır. Firmamız Türkiye genelinde hammadde tedarikçisidir.Yem ve un sektöründe Türkiye'nin önde gelen tedarikçilerinden olan Promar Gıda A.Ş, Uluslararası ve Yurtiçi ticari tecrübesi sayesinde, kaliteden ödün vermeden uygun fiyatla hammadde tedarik edebilmektedir.

Promar Gıda San.Tic A.Ş, İzmir ve İstanbul olmak üzere iki ofisinde hizmet vermekte olup ayrıca Kocaeli Körfez Rota Limanı ve İzmir Kemalpaşada bulunan tam yağlı soya tesislerinde de tam yağlı soya üretimi yapmaktadır.